Співала пісні «Океану Ельзи»: в білорусі затримали учасницю відомого шоу

Співала пісні «Океану Ельзи»: в білорусі затримали учасницю відомого шоу

Популярна співачка Надя Дорофєєва взяла участь у великому благодійному концерті в Казахстані Voice Of Peace на підтримку України. На сцені разом із Артемом Пивоваровим вона виконала хіт «Думі» на вірші Тараса Шевченка.

А білоруська співачка Мерієм Герасименко виконала у Мінську біля бару «Банки-Пляшки» трек «Океану Ельзи» «Обійми». Людей зібралося чимало, вони публікували відео у соцмережах, багато хто був із жовто-синіми стікерами на знак підтримки України.

Вже наступного дня у пролукашенківських телеграм-каналах з'явилися викривальні повідомлення в стилі: «доки це буде бчбешний шабаш?!» Звичайно їх не міг не підтримати Григорій Азаренок, відомий своєю прихильністю до білоруського диктатора. Він написав: «Вже зла не вистачає. Скільки це може тривати? Скільки треба років? Два роки не вистачило? 7? 10? 50? Невже нема кому подивитися, що робиться у ВНЗ, у барах, у театрах, у ресторанах? І вже відчинено на вулиці. Чи можна вже якось зробити диктатуру, про яку виють на Заході та змагари, а не дозволяти їм скакати прямо в центрі Мінська?»

У результаті відучора Мерієм не відповідає на телефонні дзвінки, як і Андрій Жук, власник бару і, як кажуть, організатор концерту. Як розповів один із його співробітників: «До бару спочатку зайшли представники санітарно-епідеміологічної служби, після МНС, а потім — співробітники Центрального РУВС. Зібрали всіх співробітників на опитування, цікавилися концертом, здебільшого — нібито, чи ми розуміли, якого артиста запрошуємо. Забрали нашого директора та ще одного нового співробітника. Наскільки ми знаємо, сьогодні їх судитимуть».

Увага силовиків до співачки було привернута давно. Наприклад, Мерієм донатила на Байрактар та інші збори для ЗСУ. А в білорусі це безкарним не залишається.

За інформацією одного з білоруських ресурсів: «Її відпустили до суду, який відбудеться вже у понеділок (деталі звинувачення наразі з'ясувати не вдалося, але кажуть, що це може бути стаття „непідкорення“). Сама співачка та її колеги на дзвінки не відповідають».

Мерієм 28 років, співачка, солістка Meriem Band. Учасниця численних шоу для співаків та зокрема українського «Голос країни», де вона потрапила до групи Джамали.

Источник: fakty.ua