Смартфон живе своїм життям, або чому треба відключати інтернет на ніч

Смартфон живе своїм життям, або чому треба відключати інтернет на ніч

Неодноразово ми чули, що на ніч потрібно відключати вай-фай і звичайний мобільний інтернет, адже це небезпечно для здоров’я. Мовляв радіація, опромінення та інші страшні речі, яких можна уникнути вимкнувши роутер.

Цього притримуються не всі, адже вважають, що наприклад у багатоповерхівці вимкнувши один роутер ситуація не зміниться, бо навряд чи всі сусіди зроблять так само.

Та якщо ці речі дехто й вважає безпідставними страшилками, то є й кілька інших, більш реальних причин, таки відключати інтернет. Річ у тім, що страждаєте не ви, а сам смартфон. А ще він колись може просто вийти з ладу.

Кілька причин, чому інтернет вночі не потрібен

Ці причини проаналізували експерти з комп’ютерної техніки, поділившись власними спостереженнями та досвідом.

  1. Включений інтернет дуже негативно впливає на акумулятор. Якщо у вас старий телефон, і батарея не надто продуктивна, його взагалі краще на ніч вимикати. Якщо ж цього ви не можете зробити, то принаймні відключіть інтернет. Практика показує, що такі дії продовжують життя батареї мінімум на 6-7 місяців.
  2. Вночі завжди приходять оновлення. Так склалося, що будь-які системні оновлення чомусь приходять вночі. І дуже часто, траплялися випадки, коли на смартфоні було недостатньо заряду, і він вимкнувся на середині процесу оновлення системи. Це призвело до втрати багатьох особистих даних, ба більше смартфон інколи неможливо ввімкнути без скидання до заводських налаштувань, а це вміють далеко не всі.
  3. Зайвий трафік. Якщо ви користуєтесь не вай-фай, а мобільним інтернетом, то кожен мегабайт важливий. Не всі мають безлімітний інтернет, і помилково думати, що якщо телефоном не користуватися, то інтернет не використовується. Насправді використовується, самостійно завантажуються різноманітні програми, ті ж самі оновлення, тому в цілях економії, на ніч його краще вимикати.

Источник: gsminfo.com.ua