Словник Merriam-Webster обрав "вакцину" словом 2021 року

Словник Merriam-Webster обрав "вакцину" словом 2021 року

"Вакцина" стала словом 2021 року за версією словника Merriam-Webster. Про це йдеться у повідомленні, опублікованому на сайті словника.

Деталі

За даними редактора видання Пітера Соколовські, термін "вакцина" цього року "став чимось набагато більшим, ніж просто ліки". Для багатьох саме цей іменник означав "можливе повернення до життя, яке люди вели до пандемії".

Соколовські спирається на дані, отримані в результаті моніторингу зацікавленості значенням слова у 2021 році. Так, у поточному році, порівняно з 2019 роком, люди виявляли інтерес до "вакцини" на 1048% більше.

При цьому особливо помітне зростання зацікавленості людей до слова "вакцина" виявлялося у серпні 2021 року. Серед американського населення причиною зростання кількості відповідних запитів стала обов'язкова вакцинація, яку було ведено у ряді штатів США для певних груп громадян.

Зазначається, що іменник "вакцина" утворений від латинського слова vacca (корова, худоба) і спочатку використовувався для позначення щеплення з використанням доз віспи. Термін виник в Англії 1880 роках.

Источник: unn.com.ua