Швидко прив'язуються до вихованців: чотири головні кошатники за знаком Зодіаку

Швидко прив'язуються до вихованців: чотири головні кошатники за знаком Зодіаку

Астрологи, які назвали топ-3 непереможних знаки по гороскопу, розповіли, які знаки Зодіаку більше віддають перевагу кішкам, ніж собакам. Вони охоче готові прийняти їх у своє серце. Йдеться про Козерога, Водоліїв, Левів і Рибів.

Про це повідомляє "Апостроф".

Козеріг

Це впертий, відповідальний та цілеспрямований знак Зодіаку, який цінує особисті межі та не виносить нав'язливості у людях. Козероги люблять кішок і добре з ними справляються. У них виникає міцний дружній зв'язок, де кожен зайнятий своєю справою, але водночас дуже поважають один одного.

Водолій

Водолії притягують своєю харизмою та безтурботністю не лише людей, а й кішок. Часто самі тварини підходять до них, швидко звикають та довіряють Водоліям. Представникам цього знаку подобається грайливі коти, які люблять погладжування і не особливо вибагливі у догляді за ними.

Лев

Леви відчувають внутрішній зв'язок із сімейством котячих. Гордовитість, вальяжність та незалежність об'єднює цю тварину з людьми такого знаку Зодіаку. В особі котів Леви знаходять собі найкращих друзів, з якими йдуть по життю пліч-о-пліч.

Риби

Риби не особливо люблять заводити домашніх тварин, але коти для них – виняток. Кішки не вимагають постійного догляду, здатні самі знайти собі заняття, не чіпаючи зайвий раз господаря, а для Риб це тільки плюс.

Источник: apostrophe.ua