Штучний інтелект підтвердив, що Путін має двійників

Штучний інтелект підтвердив, що Путін має двійників

Дослідження, проведене з використанням штучного інтелекту для аналізу лицьових рис, манери ходьби та мови Володимира Путіна, передбачає, що замість нього виступали кілька двійників. Ця заява надійшла після заперечення від його прессекретаря, у відповідь на твердження про смерть Путіна від серцевого нападу.

Про це повідомляє The Sun.

Путін має щонайменше двох двійників — аналіз ШІ

Повідомляється, що репортаж японської телекомпанії TBS використав передові технології ШІ для аналізу розпізнавання осіб та рухів.

Дослідження голосу Путіна у публічних виступах, проведене авторитетною японською лабораторією з аудіокомунікацій, також підтвердило припущення про наявність двійників.

Звіт вказує, що справжній Путін був присутній на параді Перемоги 9 травня на Червоній площі, але інший Путін міг відвідати Кримський міст 11 місяців тому.

Технологія ШІ виявила схожість лише на 53%. Поява Путіна на фронті української війни в Маріуполі в березні показала лише 40% збігів, а між кримським та маріупольським Путінами було виявлено лише 18% подібності.

"Експертний аналіз чітко демонструє більшу ймовірність наявності щонайменше двох двійників", — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що двійників, чиї риси обличчя були змінені за допомогою пластичної хірургії, інтенсивно тренували копіювати манери та реакції Путіна на зустрічах та офіційних заходах.

Президент Казахстану образився на двійника Путіна

У повідомленні наголошується, що президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв, за повідомленнями, був обурений тим, що один із двійників неправильно вимовив його ім'я під час зустрічі в Астані минулого тижня. Токаєв, явно роздратований, виступив на офіційному заході казахською мовою, змусивши гостей шукати перекладачів.

Источник: politics.novyny.live