Шотландський футбольний клуб звинуватив SpaceX у крадіжці логотипу

Шотландський футбольний клуб звинуватив SpaceX у крадіжці логотипу

Аматорський футбольний клуб із містечка Хаддінгтон у Шотландії помітив свій логотип на одній із фотографій космічної компанії Ілона Маска.

На  фото, опублікованому минулого тижня, зображені співробітники SpaceX на базі Starbase поблизу техаського села Бока-Чика. На колоні за ними зображено голову козла у півкрузі. Малюнок майже ідентичний символу команди Haddington Town AFC, тільки замість назви SpaceX розмістила власний логотип.

Навіщо це знадобилося компанії, неясно. Insider припустив, що вся справа в абревіатурі "goat", яка розшифровується як "greatest of all time" ("найбільший на всі часи").

Судитися гравці клубу з головою компанії не мають наміру. Натомість вони запропонували бізнесмену приєднатися до них і пожартували, що фото — це спойлер угоди. Представник клубу в коментарі The Times of London зазначив , що той не проти, якщо мільярдер купить його.

Хаддінгтон розташований за 24 км від Единбурга і налічує близько 10 тисяч жителів. Козел є символом міста та зустрічається на гербі місцевої школи, статуях і навіть вигравіруваний на ліхтарних стовпах по місту.