Шахраї відкрили інформаційне полювання на столичну суддю та її родину

Шахраї відкрили інформаційне полювання на столичну суддю та її родину

Розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу стосовно підозрюваних у шахрайстві перетворився на цілу шпигунську історію. Зацікавлені особи дізналися номер служительки Феміди та її електронну адресу та, крім усього, залізли в поштову скриньку дитини.

Лідія Шебуняєва Шевченківського районного суду була слідчою суддею у кримінальній справі про шахрайство, учинене організованою групою в особливо великих розмірах.

За 2 год. до розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу до законниці подзвонили з незнайомого номера. Хтось заявив: якщо жінка не задовольнить клопотання слідчого, то на неї та її родину чекають неабиякі проблеми.

Через 4 хв. служителька Феміди отримала повідомлення в соцмережі, в якому їй запропонували почитати пропозицію, надіслану на електронну скриньку, яка стосується нинішнього засідання, і зорієнтуватися. Суддя не стала читати й заблокувала дописувача, адже своєї адреси йому не повідомляла.

У час, коли мало починатися засідання, до Л.Шебуняєвої зателефонував її син. Він сказав, що до нього також дзвонили з невідомого номера й питали його думку в справі про шахрайство. Особа, яка зателефонувала, представилася журналісткою. Крім того, він виявив, що його електронну скриньку зламали.

Про атаку на неї та сина Л.Шебуняєва повідомила Вищій раді правосуддя (№6847/0/6-19) та Генеральному прокуророві, адже вважає небезпечним той факт, що незнайомці контактують із нею та членами її сім’ї. Жінка просить захистити її незалежність і безпеку.

Источник: zib.com.ua