Шахраї наживались на онкохворих, збуваючи медичні препарати

Шахраї наживались на онкохворих, збуваючи медичні препарати

Правоохоронці викрили групу осіб, які організували постачання на територію держави контрабандним шляхом з Російської Федерації, Турецької Республіки та країн Європи незареєстрованих лікарських засобів серцево-судинної та онкологічної групи.

Згідно з матеріалами слідства, одержані лікарські засоби зловмисники збували через інтернет-магазини, не відображаючи при цьому фінансові операції у бухгалтерському обліку та звітності, тобто ухиляючись у такий спосіб від сплати податків.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 212 КК України, проведено обшуки, у ході яких вилучено понад 2, 5 тисячі упаковок вищевказаних фармацевтичних препаратів на суму близько 3 млн грн. Вказані препарати не мали підтверджуючих документів щодо їх походження чи придбання та зберігалися в неналежних умовах з порушенням температурного режиму.

Наразі слідчі дії тривають. Вживаються заходи щодо визначення розміру завданих державі збитків для надання належної правової оцінки діянням вказаної групи осіб, повідомляє прокуратура Києва.

Источник: stopcor.org