Секрет соковитої та рум’яної смаженої риби: що потрібно зробити за півгодини до початку обсмажування

Під час обсмажування риба розвалилася на сковороді? Замість цілісної страви вийшла несмачна маса? Скоринка не з’явилася, а неприємний «болотний» запах зберігся?

Це означає, що кулінар не провів важливу процедуру, перш ніж викласти рибні шматочки на сковороду. Перед обсмажуванням продукт треба замочити. І не в простій підсоленій воді, а в одному відомому напої.

У ЧОМУ ЗАМОЧИТИ РИБУ

Приблизно за півгодини до запланованого початку обсмажування риби шматочки слід покласти у глибоку ємність, заповнену молоком. На чверть склянки напою має прийти половина чайної ложки солі. Ще можна додати трохи меленого перцю.

Попередня «молочна» обробка – гарантія того, що продукт позбавиться неприємного запаху (а це часта проблема для річкової риби). Крім того, замочування в молоці зменшить ризик того, що страва розвалиться прямо на сковороді. Шанси на збереження у рибки цілісності під час смаження будуть досить високими.

Крім того, зверху страва буде рум’яною і хрумкою, а всередині – м’якою, соковитою і ніжною. Страва вийде неймовірно апетитною: відірватися від вживання такої смаженої рибки не зможе навіть гурман.

Источник: pixelinform.com