Розкрито терміни підтримки користувачів Windows 11

Microsoft буде підтримувати оновлення користувачів актуальної ОС не менше 10 років. Про це повідомляє видання XDA.

Журналісти медіа пояснили, як влаштовано політику підтримки ОС від Microsoft. За словами авторів, кожна версія Windows 11 Home або Pro підтримується протягом 24 місяців, Enterprise та Education – 36 місяців після запуску. Так, якщо базова версія Windows 11 вийшла 5 жовтня 2021 року, то термін її підтримки закінчиться 10 жовтня 2023 року.

При цьому користувачі можуть отримати фактично необмежену підтримку, якщо час від часу переходитимуть на більш актуальні версії операційної системи. Наприклад, власники ПК на базі Windows 11 22H2 отримуватимуть оновлення до 8 жовтня 2024 року. “У потрібний час Microsoft просто запропонує вам оновитися до останньої версії, щоб продовжити цикл підтримки”, – розкрили механіку оновлень автори.

Також у матеріалі йдеться, що користувачі ОС від Microsoft отримують п’ять років основної підтримки з моменту випуску та як мінімум 10 років розширеної підтримки. У компанії це називають політикою фіксованого життєвого циклу. Таким чином, власником ПК на базі Windows 11 сумарно надаватимуть підтримку не менше 15 років.

Источник: portaltele.com.ua