Реформування ІТ-освіти: школярі отримають якісне навчання математики та інформатики

Реформування ІТ-освіти: школярі отримають якісне навчання математики та інформатики

IT-спеціалісти без досвіду викладання можуть пройти інтернатуру в школі під наглядом досвідченого педагога та стати викладачем навчального закладу.

Якість викладання математики та інформатики у школах планують підвищити завдяки залученню до освітнього процесу #IT-спеціалістів.

Відповідна ініціатива стане можливою завдяки затвердженому нещодавно Положенню про педагогічну інтернатуру, згідно з яким IT-спеціалісти без досвіду викладання матимуть можливість пройти інтернатуру в школі під наглядом досвідченого педагога та стати вчителем.

У Міністерстві цифрової трансформації зазначають, що опанувати практичні навички вчительської роботи IT-спеціаліст зможе завдяки закріпленню за ним досвідченого педагога, який сформує спеціальну програму проходження інтернатури.

«Упродовж року фахівець може сформувати та розвинути необхідні навички для навчання дітей та отримати можливість викладати у школі», – наголошують у відомстві.

Під час розробки Дорожньої карти реформування ІТ-освіти було виявлено, що в Україні недостатньо кваліфікованих вчителів із математики та інформатики. Це призводить до зниження загальної якості математичної та #STEM-освіти.

«Представники бізнесу висловили свою готовність та бажання надавати підтримку закладам освіти в цьому напрямі», – додали у #Мінцифри.

Пройти педагогічну інтернатуру за бажанням можуть непедагогічні працівники школи, що дасть їм можливість здобути потрібні навички, формувати професіоналізм, після чого – продовжити вже педагогічну кар'єру.

Источник: vseosvita.ua