Ракам буде непросто, а Діви розчаруються в коханні: гороскоп на червень

Уже початок червня принесе всім знакам зодіаку можливість для свіжого погляду на себе, адже 4 числа відбудеться повня у Стрільці. Наступного ж дня Венера увійде в Лева і закличе досліджувати глибини своїх інтересів та бажань, а з 11 червня Меркурій у Близнюках зробить нас допитливими та комунікабельними. Сатурн у Рибах з 17 червня – прекрасний час для вивчення своїх страхів. Але уже з 21 червня Сонце увійде у ніжний знак Раку, що подарує всім гармонію з власними почуттями та відновлення внутрішньої безпеки.

Що це означає для кожного знаку окремо, астрологи розповіли у гороскопі на червень 2023 для всіх знаків зодіаку. Дізнайтесь, що приготували зорі для вас.

Овен

Вас тягнутиме на суперечки з друзями, але постарайтесь розслабитись і не переводити їх у змагання за те, хто правий. Просто отримуйте задоволення від дискусії. Цього місяця ви будете чарівні та привабливі, як ніколи, тож у вашому житті може з’явитись людина, яка подарує вам романтику. Ближче до кінця червня вам захочеться закритись у собі. Постарайтесь уникати думок про помилки минулого.

Телець

Розвивайте більш глибоке розуміння своїх потреб, бажань та обмежень. Вам буде легше домагатися своєї мети і любити себе, якщо ви чітко уявляєтимете, що саме принесе вам щастя, і що заважало цьому у минулому. Якщо ви йдете до своїх цілей довше, ніж вам би хотілось, ви нарешті побачите причину цього. Придивіться до своїх дій і запитайте себе, як ваша звичка відволікатись вплинула на ці затримки.

Близнюки

Ваші найбільш близькі люди стануть для вас найкращими учителями у червні. Завдяки їх мудрості та підтримці ви дізнаєтеся більше про себе та свої стосунки. Постарайтесь уважно слухати їхні слова і не намагатись домінувати у спілкування. Запитуйте, як вони бачать вас, щоби зміцнити не тільки себе, але й ваш зв'язок. До кінця місяця вам доведеться серйозно звіритись з реальністю. Знайдіть час, щоби розібратися у своїх почуттях та зайнятися собою.

Рак

Ваш страх вийти за межі своєї зони комфорту може отримати серйозні наслідки у червні. Тому постарайтесь підтримувати бойовий дух і високий рівень мотивації змінити свою поведінку. Посилена енергія Венери грає вам на руку. Прагніть до великих фінансових цілей. Боріться за свій приз і успіх прийде до вас. Після того, як Сонце 21 червня перейде у ваш знак, ви нарешті зможете звільнитися від деяких своїх турбот і страхів.

Лев

Венера спонукає вас бути істиною версією себе. У міру зростання вашої гордості та харизми зростає і ваше бажання бути в центрі уваги. Поставте себе на перше місце у своєму житті, але пам'ятайте, що не кожна ситуація стосується вас. Ви не зможете почати ставити перед собою нові цілі, доки не збагнете, що стримувало вас раніше. Час, проведений на самоті, допоможе вам побачити, що ви робили не так.

Діва

Ви не можете отримати те, про що не просите. Ймовірно, ви зіткнетеся з цією істиною, коли справа дійде до кохання, якого ви прагнули, але не завоювали. Почніть проговорювати свої бажання вголос, а не лише подумки. І вирішуйте питання, пов'язані зі стосунками, зрілістю та чесністю. Щойно Сонце перейде у Рака, спробуйте почати відкриватись своїм друзям. Це допоможе вам стати сміливіше. Вам буде легше справлятися зі своїми емоціями, якщо ви оточите себе людьми, які про вас дбають.

Терези

Ваш розум буде горіти новими надихаючими ідеями. Досліджуйте думки, які розвиваються у вашій голові, постарайтесь мислити вільно і незалежно. У другій половині червня ви можете зіткнутись із наслідками своїх минулих дій щодо ваших пріоритетів та благополуччя. Все, що не сприймалося всерйоз у минулому, тепер потребує вашої уваги та повної присутності. Навчайтеся на своїх помилках, незрілості чи наївності та вирішуйте проблеми в міру їх надходження.

Скорпіон

Ваші амбіції та жага успіху зростуть, тож вам буде хотітись більшого. І значно більшого. Зосередьтеся на шляху, що веде до ваших цілей, але не дорікайте собі, коли зіткнетеся з відволікаючими факторами. Зрештою, ви людина, а не машина. У вас може статись неприємне осяяння щодо ваших помилок у романтичних стосунках. Ви можете винести з цього непогані уроки. Але не дозволяйте цим думкам формувати песимістичний погляд на майбутнє. Сьогоднішня гірка пігулка – це мудрість завтрашнього дня.

Стрілець

Червень почнеться із повні у вашому знаку. Це принесе вам додаткові впевненість та оптимізм. З'являться можливості реалізувати вашу спрагу знань, у вас розвинеться потяг робити великі кроки до своїх цілей. Але це будуть особисті цілі, а не робочі. Будьте готові стати джерелом мотивації для людей, які звернуться до вас по пораду чи допомогу. Завдяки вашим близьким партнерським відносинам і зв'язкам ви дізнаєтеся більше про себе, свої страхи і свої сильні сторони. Не бійтеся пірнати глибоко.

Козеріг

Ви зможете отримати відповіді на запитання, які давно вас турбують. Обдумайте почуте на самоті і дозвольте цій інформації зцілити ваші тривоги і страхи. Ближче до середини місяця у вас зросте інтерес до власного здоров’я та благополуччя. Використайте його, щоби змінити свій спосіб життя на краще. Поліпшення якості вашого життя допоможе вам бути попереду всіх інших. Проявляйте сміливість, щоби поглибити стосунки з важливими для вас людьми і не бійтесь демонструвати вразливість.

Водолій

На вашому шляху з'являться теплі прояви любові, прихильності та вдячністю. Прийміть їх. Ви заслуговуєте високої поваги з боку людей, які захоплюються і обожнюють вас. У вас є шанс розвинути ваш зв'язок із партнером. Для цього потрібно буде терпляче працювати над вашим спілкуванням. У другій половині місяця це може окупитись відчуттям безумовного щастя. Постарайтесь не закриватись від інших і не зазирати далеко уперед.

Риби

Присвятіть себе роботі та знайдіть способи зробити виконання своїх обов’язків легким та веселим. Це допоможе вам досягати успіхів у червні. Ви на шляху до нової версії себе, але спочатку вам доведеться позбутись будь-яких хибних переконань про свої можливості. Приготуйтеся до напружених перипетій: серйозний Сатурн і божевільний Нептун будуть ретроградними за вашим знаком зодіаку, змушуючи вас вибирати реальність замість комфорту фантазій та оман.

Источник: soc.obozrevatel.com