Псевдопрацівник банку виманив у чоловіка 5200 гривень

Псевдопрацівник банку виманив у чоловіка 5200 гривень

Поспілкувалися телефоном з працівниками банку та втратили гроші з карток : від аферистів потерпіли двоє мешканців області. Пройдисвіти за декілька хвилин заробили на жертвах понад сім тисяч гривень.

Мешканець Бережанського району втратив 5200 гривень, бо сам повідомив усі реквізити банківської картки невідомому, який представився банківським працівником.

У подібну аферу потрапив і мешканець обласного центру. Банківський шахрай зняв з картки увесь залишок - 1940 гривень.

Обидва потерпілих повірили у байку, що до їх рахунку було здійснено несанкціонований доступ. Спрацював психологічний фактор, адже як тільки жертви чули інформацію про можливість втратити гроші, вони одразу надавали конфіденційну інформацію, навіть не переконавшись у правдивості почутого.

Вкотре нагадуємо: працівники банку не телефонують своїм клієнтам задля отримання інформації про банківський рахунок. Тому будь-які запитання про ваші дані мають одразу насторожити. Також інформація яка надходить смс-повідмленням щодо здійснення різних операцій також є конфіденційною, і тільки маєте знати код задля переведення, зарахування чи зняття готівки з картки. Не будьте такими довірливими!

Источник: facebook.com