Провалився з тріском: дебютний подкаст Меган і Гаррі не знайшов відгуку у слухачів

Провалився з тріском: дебютний подкаст Меган і Гаррі не знайшов відгуку у слухачів

Принц Гаррі і його дружина Меган Маркл зіткнулися з серйозною конкуренцією в Spotify: перший подкаст герцогів виявився непопулярним і навіть поступився місцем аудіозаписів проти безсоння.

Судячи з усього, бунтівні герцоги перебувають в сум'ятті і не можуть повірити в те, що навіть "усипляючі звуки китів" обігнали їх подкаст по числу прослуховування. 39-річна Меган Маркл і її чоловік не очікували такого повороту подій, адже вони залучили до проекту навіть маленького сина Арчі.

В якості приємного бонусу шанувальники могли вперше почути голос малюка. Але навіть такий, здавалося б, далекоглядний хід не вплинув на рейтинги нового проекту подружжя, який з тріском провалився.

Слухачів абсолютно не вразив подкаст, створений Маган і Гаррі - в топі Spotify він зайняв 17-е місце. Пізніше випуск вийшов на сьому сходинку, повідомляє портал Express. І це при тому, що пара вибрала досить привабливу для громадськості тему. Вони присвятили шоу знаменитостям-активістам, які в році, що минає проявили себе найбільш яскраво. В їх випуску звучали голоси таких відомих людей як Елтон Джон і телеведучий Джеймс Корден.

Відзначимо, що багато слухачів не тільки не схвалили випуску шоу, але і засудили Маркл і принца Гаррі в лицемірстві. На їхню думку, подружжя не раз наголошували на тому, що прагнуть до приватності, але в будь-якому зручному випадку готові використовувати навіть дитину заради популярності.

Нагадаємо, що герцог і герцогиня Сассекському відмовилися від титулів на початку минулого року.

«Після кількох місяців роздумів, ми вирішили зробити крок до нового життя. Ми маємо намір відступити від статусу старших членів королівської сім'ї і працювати, щоб стати фінансово незалежними, продовжуючи при цьому повністю підтримувати Її Величність Королеву. Саме з вашою підтримкою, особливо в останні кілька років, ми відчуваємо готовність до таких змін», - підкреслювали тоді подружжя.

Після цього пара вирішила переїхати в Америку і почати нове життя. Однак Меган і її чоловік досі стикаються з критикою і утиском з боку недоброзичливців.

«Іноді ви приймаєте краще рішення для себе і своєї сім'ї, але іншим воно не здається найвдалішим. Але якщо ви знаєте, хто ви є насправді, і розумієте свою систему переконань, живете по правді, тоді, я думаю, може початися боротьба з внутрішніми страхами. Раджу частіше згадувати фразу «моя віра сильніше мого страху», коли приймаєте рішення або збираєтеся діяти», - ділилася Маркл.

Источник: ukrrain.com