Покращений інструмент стирання YouTube легко видаляє захищену авторським правом музику з відео

Дмитро Сизов
Покращений інструмент стирання YouTube легко видаляє захищену авторським правом музику з відео

YouTube запустив покращений інструмент стирання, який дозволяє авторам видаляти захищену авторським правом музику зі своїх відео, зберігаючи інші аудіофайли недоторканими. Про оновлений інструмент, який був випущений цього тижня, вперше повідомив TechCrunch .

Функція «Стерти пісню» дозволяє творцям вимкнути захищену авторським правом музику у своєму контенті, оголосила компанія у відео. Інструмент раніше був у бета-версії, але він не завжди був точним.

Оновлена ​​функція Erase Song використовує «алгоритм на основі штучного інтелекту», який допомагає точніше ідентифікувати та видаляти пісні, захищені авторським правом, не впливаючи на інше аудіо в конкретному кліпі. Це принаймні мета.

Але навіть нова та вдосконалена версія не завжди дає ідеальні результати. Тож у випадках, коли інструменту не вдається позбутися захищеного авторським правом вмісту, творці можуть вимкнути весь звук у частинах відео, які були позначені як такі, що містять захищений авторським правом матеріал.

На сторінці підтримки YouTube сказано, що інструмент Erase Song «може не працювати, якщо пісню важко видалити», тому замість цього вимкнення звуку може допомогти зняти претензію ідентифікатора вмісту щодо відео.