Перший автомобіль Huawei та Chery з автопілотом, пневмопідвіскою та відеоіграми вийде у листопаді

Перший автомобіль Huawei та Chery з автопілотом, пневмопідвіскою та відеоіграми вийде у листопаді

Керуючий директор Huawei Ю Чендонг заявив, що електромобіль Luxeed S7, розроблений спільно з Chery, офіційно надійде у продаж у листопаді. Його покажуть на автосалоні у Гуанчжоу 17 листопада. Прийом попереднього замовлення розпочнеться з 20 жовтня.

Електричний седан середнього розміру має стати першим автомобілем із ОС Huawei HarmonyOS 4.0. Він буде обладнаний лідером та системою автономного водіння Huawei ADS 2.0. Крім лідара, автомобіль отримає 11 HD-камер, 3 радари міліметрового діапазону та 12 ультразвукових радарів.

Друге покоління автопілота компанії Huawei пропонує, зокрема, вид з висоти пташиного польоту та функцію виявлення спільних перешкод для виявлення аномальних об'єктів, таких як перевернуті автомобілі, дерева, що впали і так далі.

5-метровий автомобіль отримає пневмопідвіску, широкі колісні арки, гальма Brembo, висувні ручки дверей, невеликі бічні дзеркала заднього виду. Він буде збудований на платформі E0X від Chery. Така сама архітектура лежить в основі майбутніх автомобілів Exeed Sterra ES та Exeed Sterra ET. Його основними особливостями стали батарея CATL на 700 км пробігу, яка підтримує зарядку 800 В, та повний привід із двома моторами.

Мультимедійна система буде сумісна з телефонами, ноутбуками та іншою технікою Huawei. Крім того, на основному екрані можна буде запускати відеоігри завдяки платформі Qualcomm Snapdragon 8295 Qualcomm. Ви зможете підключити до автомобіля квадрокоптер, і він транслюватиме відео прямо на екран автомобіля.