Операція - евакуація: У кремлі відточують план втечі після падіння режиму путіна

Екс-співробітник путіна розповів про план з евакуації кремля в разі програшу у війні, каже колишній спічрайтер Путіна Аббас Галлямов, передає Depo.ua посилаючись на пабліки у соцмережах. 

Найвище керівництво росії опрацьовує план евакуації з країни на випадок, якщо російське військо так і не здобуло перемоги над Україною. Проєкт під неофіційною назвою "Ноїв ковчег" ведеться з весни. Поки що перспективним майданчиком для втечі вважається Латинська Америка – Аргентина та Венесуела, каже Галлямов.

За словами його джерел, спочатку Китай розглядався як місце для втечі у разі серйозних проблем у росії. Проте кремль "дуже швидко розчарувався" у перспективі втечі до Китаю. Страх у путінському оточенні пов'язаний з менталітетом китайців: вони "дуже розумні" і "високо дивляться на інших, особливо в невдах".

Проєкт курує і готує його від початку створення глава "Роснефти" Ігор Сєчін. За словами Аббаса Галлямова, Венесуела є перспективним варіантом, адже російські нафтові бізнесмени мають добрі відносини з керівництвом країни. Керівник "Росснефти" зробив значні інвестиції для Венесуели та їх диктатора. 

Щодо Аргентини Галлямов деталей не має, проте помітив цікаву паралель, адже нацисти від правосуддя тікали в цю країну, де довгий час переховувались. Галлямов вважає, що такі дії президента росії та його оточення показують, що вони не впевненні у власній перемозі та шукають варіанти можливої втечі.

До евакуації готуються майже всі вищі чиновники та держменеджери. Вони вже купують нерухомість і оформлюють посвідку на проживання у Парагваї, Еквадорі та Аргентині.

Источник: depo.ua