Обладнання на півмільйона доларів, як допомогу, отримали українські провайдери з Європи

Дмитро Сизов

48 телеком-компаній отримали обладнання для відновлення зв'язку від Європи.
Серед них кілько членів ІнАУ, які звернулись з заявкою про допомогу.
Проект «Keep Ukraine Connected» (Тримайте Україну на зв'язку) від Global NOG Alliance допомагає українським телеком-компаніям отримувати від європейських колег обладнання для відновлення зв'язку в Україні.

ua.jpg (89 KB)

На даний момент оператори та провайдери отримали близько 1,3 тисячі одиниць обладнання на суму $500 000:

  • На початок липня вдалося здійснити 5 постачань обладнання, загальною кількістю майже 2000 одиниць.
  • Близько 1300 одиниць обладнання розподілено серед телеком-компаній
  • 48 телеком-компаній отримали допомогу, з них 6 загальнонаціональних і 42 регіональні, які найбільше постраждали через війну


Проєкт стартував завдяки волонтерам — інженерам електронних комунікацій: Рене Фіхтмюллеру з Німеччини, Яну Жоржу зі Словенії, Сандеру Штефану з Нідерландів. 

Проект здійснюється за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Інтернет Асоціації України, Асоціації правовласників та постачальників контенту і компанії DEPS.

Про «KЕЕР UKRAINE CONNECTED»

Платформа створена для того, щоб колеги у світі  могли збирати те, що потрібно українським постачальникам електронних комунікацій для підтримки абонентів на зв'язку.  Проєкт є сполучною ланкою між технологічною спільнотою, виробниками телекомунікаційного обладнання, представниками галузевих об'єднань, усіма іншими, хто захоче приєднатися, та Україною .
Проєкт здійснюється за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Інтернет Асоціації України, Асоціації правовласників та постачальників контенту і компанії DEPS.