Норми використання та обміну інформацією з відеокамер: у Раді зареєстровано законопроєкт

Норми використання та обміну інформацією з відеокамер: у Раді зареєстровано законопроєкт

За словами очільника МВС, у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, в якому чітко прописано норми встановлення, використання та обміну інформацією з відеокамер. На сьогодні в громадах функціонує 40 тисяч відеокамер, які у доступі Національної поліції України.

Деталі

"Нова реальність змушує нас шукати відповідні рішення та оновлювати підходи у питаннях організації безпеки публічних просторів.Тут мова як про комплекс технічних засобів, так і про наявність у громадських місцях інтелектуальних систем відеоспостереження", - сказав Клименко.

Говорив очільник МВС і про розмінування.

"Якщо ми говоримо про безпеку громадян у комплексі, то неможливо оминути увагою питання розмінування. Результати роботи саперів системи МВС наносимо на карту, необхідну для повного контролю над процесом розмінування та визначення реальних термінів очищення території. Щоб розуміти приблизні масштаби, використовуємо супутникові знімки", - сказав Клименко. 

Він наголочив, що за минулий рік саперні підрозділи МВС розмінували 18 тис. квадратних кілометрів території. Цьогоріч планується не менше з огляду на збільшення кількості машин механізованого розмінування.

Источник: meta.ua