Незабаром Google Photos отримає власного помічника «Запитати фото»

Дмитро Сизов
Незабаром Google Photos отримає власного помічника «Запитати фото»

Google Photos уже має вражаючі можливості пошуку, але Google використовує Gemini, щоб підняти ці можливості на новий рівень. Під час сьогоднішньої доповіді I/O генеральний директор Сундар Пічаї оголосив про нову функцію «Запитувати фотографії», яка з’явиться цього літа, яка має зробити службу набагато розумнішою, коли справа доходить до розуміння того, що саме ви шукаєте, використовуючи штучний інтелект для з’єднання точок. для більш складних запитів.

Пічаї запитав програму: «Який у мене номерний знак?» Зараз для пошуку номерного знака потрібно прокручувати фотографії багатьох різних автомобілів. Але тут Google Photos виявився достатньо кмітливим, щоб визначити, який транспортний засіб був запланованим — на основі місця розташування, кількості разів, коли він з’являвся на фотографіях за роки та інших даних — і повернувся з фактичним числом у текстовій відповіді. із зображенням, яке це підтверджує.

«Ask Photos також може допомогти вам глибше шукати свої спогади», — сказав він, сказавши додатку «показати мені, як розвивається плавання Люсії». Потім Близнюки зібрали широку мережу фотографій, які підсумовували роки уроків плавання дитини.

Пічаї сказав, що Ask Photos з’явиться в Google Photos цього літа — «з розширеними можливостями». Щоб проілюструвати, наскільки важливою стала послуга для мільйонів людей, генеральний директор Google сказав, що Photos зараз отримує 6 мільярдів завантажень (поєднання фотографій і відео) щодня з моменту запуску «майже 9 років тому». Це купа спогадів на серверах Google.