Названо причину “смерті” маленьких смартфонів

Названо причину “смерті” маленьких смартфонів

Журналісти видання GizChina назвали причини практично повного зникнення компактних смартфонів із ринку. Про це повідомляється на сайті медіа.

За словами авторів, зараз індустрія смартфонів знаходиться в “шестдюймовій ері” – це означає, що на ринку поширені девайси, які мають екран близько шести дюймів. Фахівці перерахували три причини, через які маленьких пристроїв у продажу стає дедалі менше.

Насамперед, «смерть» телефонів із маленьким екраном пояснюється тим, що невеликі апарати не здатні задовольнити потреби користувачів. Зараз гаджети використовуються для перегляду веб-сторінок, відео, ігор, що не дуже зручно для девайсів з компактним дисплеєм. У другу чергу, смартфони з невеликим екраном зазвичай мають компактний корпус, який не може вмістити всіх необхідних компонентів — якісного акумулятора, сучасної камери, системи охолодження.

Остання причина, за словами журналістів, полягає в тому, що сучасний споживач не дуже зацікавлений у покупці маленького смартфона. «Наразі смартфони з відносно компактними габаритами на ринку мають дисплеї від 6 до 6,3 дюйма. Щодо великих екранів, то вони мають розміри від 6,7 до 6,9 дюйма», – зазначили фахівці. Як приклад автори навели iPhone 12 mini та iPhone 13 mini, які показали найслабші продажі в лінійці телефонів Apple.

Источник: portaltele.com.ua