Названі найкращі персонажі відеоігор за всю історію

Названі найкращі персонажі відеоігор за всю історію

Згадати про кожного головного героя у всіх відеоіграх, навіть найвідоміших, – завдання складне, але реалізоване.

Журналісти обрали найкращих персонажів відеоігор за весь час існування індустрії.

Про це повідомили на порталі Dual Shockers.

Згадати про кожного головного героя у всіх відеоіграх, навіть найвідоміших – завдання складне. Проте журналісти спробували скласти список, присвячений топ-10 найкращим протагоністам в історії відеоігор.

Кожен із цих персонажів є неоднозначною особистістю з певними недоліками. У той же час багато хто з них нагадує геймерам про себе і може наштовхнути на глибокі роздуми.

На першому місці опинилася Еллі Вільямс із дилогії The Last of Us . Вона є жорстким і складним персонажем, якому довелося поставити на кін все заради помсти. У той самий час вона є трагічним героєм, шлях якого розповідає у тому, що таке ненависть, народжена любов'ю.

Далі виявився головний герой Red Dead Redemption 2 Артур Морган . Йому притаманний жорсткий моральний кодекс, на чолі якого знаходиться відданість близьким людям. На думку журналістів, таких ковбоїв у індустрії розваг не було і, мабуть, більше не буде.

Третє місце отримав Кратос з God of War , який у перших частинах серії відеоігор був людиною, яка прагне крові, але в результаті став мудрим воїном і справедливим батьком.

Четвертий рядок зайняв не менш відомий Геральт із рольової серії The Witcher . Він є Відьмаком, який чудово розуміє всю складність навколишнього світу. Незважаючи на те, що він є найманим мисливцем на монстрів, геймери отримали набагато глибшу історію, ніж звичайні бійки проти ворогів.

П'ятірку лідерів замкнув командир Шепард із Mass Effect , який мав врятувати галактику. Його історія – складне переплетення боротьби, дружби, кохання та героїзму.

Далі за ними йдуть Джоел із The Last of Us, Лара Крофт, Пітер Паркер із серії Marvel's Spider-Man, Клементина із серії The Walking Dead та Сенуа з Hellblade: Senua's Sacrifice.

Источник: cursorinfo.co.il