Наступні моделі iPhone отримають покращений прийом сигналу

Наступні моделі iPhone отримають покращений прийом сигналу

Гра з антеною для iPhone від Apple ось-ось буде оновлена, і новий виробник мікросхем приєднається до вечірки. Відповідно до звіту про ланцюжок постачання, UMC уклала контракт на виробництво ключових мікросхем для майбутніх iPhone від Apple. Ці чіпи будуть інтегровані в дизайн нових антенних модулів iPhone, і виробництво поступово нарощується.

Anokiwave нещодавно придбала компанія Qorvo, яка постачає підсилювачі потужності Apple

Мікросхеми, про які йде мова, надходять від Anokiwave, виробника чіпів для бездротового зв’язку, нещодавно придбаного Qorvo, постачальником підсилювачів потужності для Apple. Qorvo розробляє нові компоненти антени iPhone і використовує технологію Anokiwave. Примітно, що ці нові мікросхеми використовують технологію UMC 3DIC, що робить UMC ключовим гравцем у цьому оновленні антени iPhone.

Галузеві джерела припускають, що Apple приймає цю нову стратегію дизайну для підвищення ефективності та покращення можливостей прийому у своїх iPhone наступного покоління. Цей крок збігається зі зростаючою інтеграцією функціональних можливостей штучного інтелекту в смартфони, де міцні та надійні з’єднання мають вирішальне значення.

Це не перше родео UMC з компонентами Apple. Раніше вони виробляли мікросхеми драйверів для Apple через NovaTek. Завдяки цьому новому контракту UMC забезпечила ще одне замовлення критичних компонентів для iPhone, що свідчить про важливість її ролі в ланцюжку постачання Apple.

Источник: portaltele.com.ua