На сайті Ради з'явився сервіс електронних петицій

На сайті Ради з'явився сервіс електронних петицій

На сайті українського парламенту з'явився сервіс електронних петицій

Про це повідомив прес-секретар голови Верховної Ради України Дмитро Столярчук у Facebook, передає Еспресо.TV.

"C сьогоднішнього дня сервіс електронних петицій - на сайті Верховної Ради. Поки в тестовому режимі", - написав Столярчук.

Як повідомляє прес-служба парламенту, сервіс "Електронні петиції" стартував в рамках реалізації пріоритетних заходів щодо створення у Верховній Раді електронного парламенту для забезпечення відкритості та прозорості його діяльності. Відтепер громадяни України відповідно до Закону України "Про звернення громадян" зможуть звертатися до парламенту з електронними петиціями. Користувачі веб-порталу Верховної Ради можуть переглянути і підписати петиції, збір підписів за які ведеться, переглянути петиції, які вже знаходяться на розгляді в парламенті або створити нову петицію.

Обов'язковою умовою для користувачів, охочих скористатися новим сервісом - авторізація, для якої необхідно заповнити відповідну форму.

Згідно з розпорядженням голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана технічним адміністратором системи "Електронні петиції" є управління комп'ютеризованих систем апарату Верховної Ради України, а відділ з питань звернень громадян апарату парламенту буде здійснювати перевірку, реєстрацію і супровід петицій.

Із сервісом можна ознайомитися за цим посиланням.

Источник: espreso.tv