На журналіста, що виявив позашлюбну доньку Путіна, завели кримінальну справу

На журналіста, що виявив позашлюбну доньку Путіна, завели кримінальну справу

У квартирі журналістки Фонтанки Ксенії Клочкової проходить обшук. За попередньою інформацією, ці заходи пов'язані з Андрієм Захаровим, який працював у цьому виданні до 2016 року. Про це повідомляє Фонтанка.

Клочкова проходить свідком у цій справі, і візит слідчих до неї може бути пов'язаний з тим, що вона могла контактувати зі своїм колишнім колегою. Тому у неї вилучили техніку і зобов'язали з'явитися на допит.

За словами Клочкової, в постанові на обшук зазначено, що справу проти Захарова порушили 17 квітня. До цього журналіста кілька разів притягували до адміністративної відповідальності за недотримання вимог щодо статусу "іноземного агента". Тож візит до неї слідчих може бути пов'язаний з тим, що вона може "мати у своєму розпорядженні якісь речові докази", пов'язані зі справою Захарова.


Андрій Захаров працював у Фонтанці до 2016 року, після чого переїхав до Москви, де працював у РБК, а також був спеціальним кореспондентом Російської служби BBC. Захаров написав декілька відомих статей-розслідувань, за що отримав премію Золоте перо. Зокрема, він є автором розслідування про позашлюбну доньку Володимира Путіна Луїзу Розову. У жовтні 2021 року в Росії журналіста визнали "іноземним агентом". У грудні того ж року він залишив межі РФ.

Источник: toneto.net