На iPhone почали з’являтися фото, які були видалені роки назад

На iPhone почали з’являтися фото, які були видалені роки назад

Після оновлення до iOS 17.5 користувачі почали помічати в галереї раніше видалені фотографії. Про це повідомляє портал 9to5Mac.

Судячи зі скарг користувачів, видалені кілька років тому фотографії стали відображатися в додатку “Фото”. Один з користувачів виявив знімки 2010 року, які раніше були видалені і тепер відображаються в iCloud як недавно завантажені. В іншому випадку користувач виявив на своєму iPhone давно видалені інтимні знімки.

За словами деяких постраждалих, видалені фотографії трапляються не тільки на iPhone, а й на iPad. Наразі проблема не має масового характеру.

Поява зроблених багато років тому і видалених користувачами фотографій у пам’яті пристрою викликає у багатьох запитання з приводу конфіденційності даних. Причому знімки не містилися в папці “Нещодавно видалені”. Крім того, звідти всі файли пропадають через місяць після видалення з галереї.

Компанія Apple поки ніяк не коментувала ситуацію. Як фотографії опинилися в пам’яті пристроїв і в iCloud, якщо їх було повністю видалено звідусіль, неясно.

Источник: gsminfo.com.ua