Мостовики перевіряють правомірність розміщення технічних засобів телекомунікацій

Мостовики перевіряють правомірність розміщення технічних засобів телекомунікацій

Комунальне підприємство по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва «Київавтошляхміст» є балансоутримувачем мостів і шляхопроводів (далі – мостові споруди) міста Києва, які закріплені за ним на праві господарського відання.

8 травня 2020 року підприємством «Київавтошляхміст» проведено комісійний огляд своїх балансових мостових споруд на предмет виявлення фактів неправомірного (позадоговірного) розміщення на їх конструкціях технічних засобів телекомунікацій, кабельних ліній електропередач і т.п. Під час цього огляду виявлено ряд кабелів, правомірність розташування яких на спорудах комісія не змогла встановити з причин неможливості ідентифікації їх власників. Зокрема:
– 19 кабелів на мосту ім. Є.О. Патона через р. Дніпро;
– 18 кабелів на мосту-метро через р. Дніпро;
– 8 кабелів на мосту-метро через Русанівську протоку.

З огляду на вищевказане, підприємство «Київавтошляхміст» пропонує усім суб’єктам господарювання (власникам), які розмістили технічні засоби телекомунікацій, кабельні лінії електропередач тощо на конструкціях мосту ім. Є.О. Патона через р. Дніпро, мосту-метро через р. Дніпро та мосту-метро через Русанівську протоку і не прийняли участь в їх інвентаризації (7-8 травня 2020 року), протягом 30 календарних днів з дати опублікування даної інформації в ЗМІ звернутись до підприємства «Київавтошляхміст» для підтвердження правомірності розміщення своїх технічних засобів на вищевказаних спорудах, їх демонтажу або для оформлення відповідних договірних відносин у разі необхідності подальшого перебування цих засобів на спорудах.

Якщо протягом 30 календарних днів з дати опублікування цієї інформації в місцевих ЗМІ власники технічних засобів телекомунікацій, кабельних ліній електропередач не звернуться до підприємства «Київавтошляхміст» з метою підтвердження правомірності їх розміщення на мостових спорудах або здійснення демонтажу, підприємство «Київавтошляхміст» буде змушене самостійно їх демонтувати та вимагати від власників демонтованих технічних засобів (у разі виявлення) відшкодування вартості виконаних робіт в установленому законодавством порядку.

Адреса підприємства «Київавтошляхміст»:
м. Київ, вул. Набережно-Печерська дорога, 2.
Телефони для довідок: (044) 286-25-47,
286-24-86, (067) 209-56-39.

Источник: kreschatic.kiev.ua