Microsoft представить нові функції Windows та хмарного ШІ у травні 2024 року

Microsoft представить нові функції Windows та хмарного ШІ у травні 2024 року

Компанія Microsoft представить нові інструменти штучного інтелекту для Windows та хмарних сервісів на своїй щорічній конференції Build 2024. Про це свідчить список сесій, опублікований на офіційному сайті заходу.

На конференції Microsoft презентує Advanced Paste — нову функцію для набору утиліт PowerToys, яка використовуватиме моделі ШІ безпосередньо на ПК, без передачі даних у хмару. Також компанія анонсує функції штучного інтелекту для глибшої інтеграції з цифровим середовищем у Windows.

Для розробників представлять можливість інтегрувати нові інструменти ШІ у власні застосунки для Windows. Зокрема, Microsoft розповість про використання енергоефективних нейронних процесорів на архітектурі Arm для задач штучного інтелекту у програмах.

В Azure AI Studio, платформі для створення чатботів, з'являться нові функції безпеки. Вони будуть спрямовані на зниження ризиків генерації моделями ШІ небажаного або потенційно небезпечного контенту.

Компанія також поділиться вдосконаленнями для свого чатбота Copilot в Azure. Наразі він доступний у режимі попереднього перегляду для окремих клієнтів.

Коли відбудеться конференція Microsoft Build 

Конференція Build відбудеться з 21 по 23 травня. Вона проходитиме як в онлайн, так і офлайн форматі у Сієтлі.

Повний каталог сесій конференції 2024 Build доступний за посиланням.

Источник: speka.media