Meta може залишитися без гендиректора: до чого тут інвестори

Засновник компанії Meta, мільярдер Марк Цукерберг має намір піти з посади генерального директора вже наступного року. За інформацією ЗМІ, Цукерберг прийняв таке рішення через невдоволення інвесторів.

Про це пише видання The Leak з посиланням на власні джерела.

Що відомо

За інформацією видання, таке рішення Цукерберг ухвалив через реакцію інвесторів, які залишилися незадоволені його планом подвоїти інвестиції в Meta. В The Leak пишуть, що Цукерберг втратив довіру інвесторів після того, як акції компанії впали більш ніж на 70%.

Як відомо, Марк Цукерберг був сповнений рішучості активно просувати свій план щодо метавсесвіту, який, на його думку, окупиться в "довготривалій перспективі". Втім інвестори Meta зовсім іншої думки, їх насторожує, що Цукерберг намагається сфокусуватись лише на розробці метавсесвіту.

У ЗМІ пишуть, що рішення Цукерберга покинути посаду гендиректора Meta — це спроба взяти на себе відповідальність за невтішні результати метавсесвіту після того, як акції компанії впали більше ніж на 70%.

Як відомо, раніше Цукерберг був сфокусований на створенні метавсесвіту, втім втратив на цій ідеї понад 100 мільярдів доларів за рік. Інвестори теж прогнозували крах прибутковості метавсесвіту Цукерберга, втім до серйозних втрат, керівник Meta продовжував працювати над цим проєктом.

Фінансові проблеми Meta

Як відомо, нещодавно Meta звільнила понад 11 тисяч співробітників компанії, що становить 13% від загальної кількості працівників. Такому рішенню передувала фінансова ситуація в компанії. За словами Марка Цукерберга, на тлі пандемії коронавірусу COVID-19 він переоцінив зростання попиту на онлайн-технології та збільшив інвестиції. Він також згадав спад економіки та скорочення рекламних бюджетів, а це своєю чергою серйозно вплинуло на прибутки компанії.

Звільненим співробітникам Цукерберг пообіцяв компенсацію у розмірі зарплати за 3,5 місяці (16 тижнів) та одного тижня за кожний рік роботи в компанії. Також компанія пів року покриватиме медичне страхування звільненим працівникам.

Источник: novyny.live