Meta хоче залучити до Метавсесвіту учнів від 13 років

Дмитро Сизов
Meta хоче залучити до Метавсесвіту учнів від 13 років

Meta Platforms Inc. хоче запровадити свою гарнітуру віртуальної реальності в класах.

Учні віком від 13 років можуть здійснити подорож до Стародавнього Риму або відвідати Музей мистецтв Метрополітен із класної кімнати на Середньому Заході, повідомляє материнська компанія Facebook та Instagram, оскільки вона готується до запуску свого нового освітнього продукту.

Поштовх стався, коли Meta та інші соціальні медіа-платформи стикаються з пильним контролем Конгресу через відсутність захисту дітей в Інтернеті.

Набіг Meta на освіту є останнім напрямком масового, дорогого переходу компанії на віртуальну та доповнену реальність. Попри те, що технологія поширюється повільно, компанія сподівається, що впровадження її в аудиторії допоможе підвищити видимість і знайомство, особливо серед молодих користувачів.

«Ми рухаємося з величезним стратегічним терпінням», — сказав Нік Клегг , президент Meta з глобальних справ, виступаючи в інтерв’ю. «Як загальна філософія нашої компанії, ми хочемо спробувати заохотити використання цієї технології».

Очікується, що витрати Meta цього року зростуть до 94-99 мільярдів доларів, причому більша частина витрат піде на технологічну інфраструктуру, необхідну для інструментів віртуальної реальності та штучного інтелекту.

Освітні технології були в центрі уваги під час пандемії, коли учні були змушені перейти у віртуальні класи, а багато округів розмістили великі замовлення на комп’ютери та планшети для зв’язку учнів із вчителями. Нью-Йорк, наприклад, витратив 360 мільйонів доларів на 725 000 пристроїв, повідомляє Chalkbeat.

Технологія, назва якої ще невідома, дозволить вчителям програмувати та керувати декількома гарнітурами учнів одночасно та надавати їм доступ до навчальних програм на пристроях компанії Quest.

Продукт, ймовірно, буде послугою підписки, схожою на Quest for Business, яку Meta запустила минулого року і дозволяє компаніям керувати групою гарнітур для офісної роботи. Компанія не надала подробиць щодо ціни на підписку, але планує, що продукт буде доступний для використання восени.

Якщо їх прийняти в школах, гарнітури віртуальної реальності можуть піти по стопах популярних технологій у класі, таких як iPad, Google Chromebook і розумні дошки, які полегшують навчання.

Клегг сказав, що освітній продукт випливає з попиту з боку вчителів, і навів звіт 2022 року , згідно з яким студенти, які навчалися у версії метавсесвіту Morehouse College, перевершили тих, хто навчався особисто.

Тим не менш, дослідження переваг захоплюючої віртуальної реальності в освіті обмежені , частково тому, що ландшафт розвивається швидше, ніж дослідники можуть встигати. Деякі ранні дослідження показали, що технологія може підвищити мотивацію студентів, тоді як інші виявили, що вона може перевантажувати студентів і змушувати їх вчитися менше.

Акції Meta виросли на 1,3% у понеділок після того, як акції встановили рекордні максимуми на початку цього місяця.