Мати Ілона Маска написала книгу про власний успіх

Мати Ілона Маска написала книгу про власний успіх

Мати бізнесмена, мільярдера, а також засновника компаній "Tesla" і "SpaceX" Ілона Маска - Мей, написала власну книгу про свій життєвий успіх і цілі які допомогли їй виростити трьох дітей самотужки. Про це повідомляє "Page Six".

Як прокоментувала свою першу публікацію мати мільярдера, вона спробувала поділитися тим, як складно бути матір'ю-одиначкою і ростити своїх дітей власними зусиллями.

За словами Мей, її переломним періодом стало розлучення з чоловіком Ерролом Маском. Пара розійшлася близько сорока років тому і протягом усього періоду нетривалих стосунків, жінка була змушена постійно терпіти побої і психологічне насильство чоловіка.

"Я вийшла заміж за людину, яка була агресивною, але обіцяла змінитися, коли ми одружимося. Стало гірше", - зізналася Мей, радячи усім жінкам, які опинилися в аналогічній ситуації, ні в якому разі не замовчувати такі речі.

Успішна світська левиця вважає, що в таких ситуаціях потрібно завжди йти, навіть незважаючи на страх перед фінансовими труднощами або емоційними залежностями.

Источник: ura-inform.com