Мама твердить, що дитину викрали, а пошуковці вдруге прочісують ліс і водойми: четверта доба пошуку 2-річної Віолетти

2-річну дитину шукають на Харківщині в селі Скрипаї. Віолетта Мужичук зникла з подвір’я дому ще 23 травня ввечері. Чотири сотні волонтерів, правоохоронців і рятувальників вже четверту добу обстежують село та прилеглі лісосмуги, втім, поки результатів немає.

З десяток пошукових загонів зʼїхалися до села Скрипаї, вже вдруге прочісують ліс. “Так як це третя доба, і дитина навряд чи буде у свідомості. Вона, швидше за все, десь лежить. Переглядаємо місця, де вона могла лягти, звернутися калачиком або просто лежати - ями, травою прикриті”, - кажуть пошуковці.

За чотири доби поліція, волонтери, кінологи та місцеві обстежили понад сотню кілометрів. В зоні особливої уваги - територія коло лісу. “Знайшли сліди в лісі. Чому ми зараз і максимально намагаємося пройти по цьому лісу. Але там такі чагарники, що, на нашу думку, дитина там не могла пройти. Але все одно ми продивляємося”, - додають у поліції.

“Дитина такого віку може навіть не вийти на стежку, коли її шукають люди і кличуть. Буває таке, що навіть якщо побачить дорослого, дитина може спробувати сховатися. Маленькі діти, які зникають у віці 2-3 років – шанси на другий-третій день критично знижуються”, - кажуть у пошуковій групі.

Місцевість у селі доволі складна для пошуків, кажуть волонтери - тут і озеро, і болота, і густа лісосмуга. Водойми обстежують вже вдруге.

Востаннє дитину бачили ввечері 23 травня. Дівчинка разом із братом-близнюком гралася на власному подвірʼї. До хати хлопчик зайшов уже сам. “Я вийшла, а її нема ніде. Я по сусідах, я в центр, я по туалетах. Йому 2,5 года, я кажу: “Де Віолетта? Віолетту забрали?”. Я запитую: “Віолетту забрали на машині?” Він каже, що так”, - каже мама дитини.

Жінка певна, що дитину викрали, адже того дня сусіди чули, як по їхній вулиці проїхала машина, тут вони їздять рідко. А вже за пів години батьки помітили, що дитини немає.

В родині - четверо дітей. Вже рік, як мати доглядає їх самотужки, адже батько пішов воювати. Як дізнався, що трапилося, одразу ж поїхав додому та доєднався до пошуків. Мати чергує вдома на випадок, якщо донька повернеться.

Поліція працює над усіма версіями зникнення дитини. Втім, поки нічого не розголошують. “Чим більше часу минає, тим менше шансів знайти дитину живою. Тому ми в перші дні залучали квадрокоптери з тепловізорами. Працюємо до останнього”, - наголошують поліцейські.

Правоохоронці просять телефонувати на 102 усіх, хто має будь-яку інформацію щодо місця перебування дитини. Віолетта худенька, має темно-русе волосся, її зріст - з метр. У день зникнення була одягнена в білі штанці та червону курточку.

Источник: tsn.ua