MacBook замість іграшок: митники вилучили посилку, яку прикарпатцю відправили зі США

Артем Сереженок
MacBook замість іграшок: митники вилучили посилку, яку прикарпатцю відправили зі США

Працівники митного поста «Львів-поштовий» під час огляду трьох міжнародних відправлень виявили незадекларовані ноутбуки і годинники.

Так, в одній з посилок, яка надійшла із США, замість задекларованого одягу, знайшли 4 смартфони Google Pixel 7 Pro та 4 годинники Google Pixel Watch LTE. Приблизна загальна вартість товарів, задекларованих як одяг та іграшки, майже 146 тис. гривень.

Наступна посилка із Сполучених Штатів, відправлена на адресу жителя Прикарпаття, теж виявилась підозрілою. Під час проходження пакунку через рентген - телевізійну установку в ній було виявлено два MacBook Air, задекларованих як дитячі іграшки та косметика. Попередня вартість товару - близько 88 тис. гривень.

Крім того, у поштовому відправленні із задекларованим «кухонним приладдям», яке надійшло з Іспанії для мешканки Запоріжжя, містився годинник Garmin Solar Premium. Орієнтовна вартість такого – понад 45 тис. гривень.

За цими фактами складено адміністративні протоколи за ч.2 ст.471 Митного кодексу України. Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі 30% від вартості цих товарів.