Лукашенко шукав контактів із Заходом, над ним нависла загроза – ЗМІ

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко боїться за власне життя і можливий замах з боку російських спецслужб. Захисту він спробував знайти на Заході.

Диктатор доручив своїй службі безпеки через неофіційні канали напрацювати з західними країнами можливість надання йому та його родині гарантій безпеки через ризик вбивства, яке готує Росія. Про це йдеться у публікації "Дзеркала тижня", автор якої посилається на власні поінформовані джерела.

За даними видання, самопроголошений президент Білорусі Аляксандр Лукашенко доручив власній службі безпеки напрацювати неофіційними каналами із західними країнами питання про надання йому та його сім'ї гарантії безпеки через можливий ризик вбивства.

Підстав для занепокоєння у білоруського диктатора - більш ніж досить. Згідно з інсайдерською інформацією, під час засідання ОДКБ в Єревані минулого тижня Лукашенку озвучили погрози усунути його з поста. А за кілька днів до цього голова КДБ Білорусі на нараді попередив його про підготовку російськими спецслужбами замаху на білоруського правителя.

Водночас, пише видання, нинішня спроба Лукашенка вийти на контакт із Заходом - далеко не перша.

"На початку березня його емісари вже опрацьовували це питання. Але оскільки Лукашенко не міг виконати головну умову Заходу – вивести російські війська з території Білорусі – переговори були згорнуті", - зазначає автор статті.

Видання нагадує, що аналітики Інституту Роберта Лансінга із посилання на джерела у російському військовому керівництві днями заявили, що Кремль ухвалив рішення про ліквідацію Лукашенка, розраховуючи таким чином захопити контроль над білоруською армією. При цьому у вбивстві Лукашенка росіяни спробують звинуватити Україну та Польщу "під керівництвом розвідки НАТО".

"Ця ситуація формально стане приводом для участі білоруських військ у війні проти України", - підсумовує автор матеріалу

Источник: obozrevatel.com