lifecell відповів, чи буде зв'язок при можливих блекаутах узимку

lifecell відповів, чи буде зв'язок при можливих блекаутах узимку

Минулої зими Росія активно завдавала ударів по енергосистемі України, тому українці зіткнулися з відключеннями світла, причому кількома годинами вони не обмежувалися. За таких умов абоненти мобільних операторів зіштовхнулися із проблемами зв'язку. З наближенням нового опалювального сезону багато хто задається питанням – чи знову будуть проблеми з мережею.

Так, на сторінці lifecell у Фейсбуці один із клієнтів компанії вирішив уточнити, чи підготувалася вона до зими.

"Розкажіть, будь ласка, як ви готуєтеся працювати в умовах можливих відключень світла або навіть блекаутів. Попередньої зими все було погано, при відключенні світла мобільний інтернет не працював. Що ви зробили, щоб змінити ситуацію?", - запитав абонент.

Lifecell відповіли, що базові станції залежать від електроенергії, а коли вона зникає, вони автоматично переходять на живлення від акумуляторів. При цьому надовго акумуляторів не вистачає. Також якщо світло вмикають на кілька годин, то й підзарядитися вони не встигають, тому мобільна мережа працює недовго.

"Конкретний час роботи тієї чи іншої базової станції в середньому без живлення (тільки на акумуляторах) кілька годин. Скільки саме залежить від кількості резервних батарей на тій чи іншій локації. lifecell постійно намагається збільшувати їхню кількість", - відповіли в компанії.

4K5Tt5qOiM04IF0RoWZXN47Fe7R4FyiDTHve4GH5.png (76 KB)

Источник: hvylya.net