Користувачі BitTorrent у Канаді почали отримувати повідомлення від правовласників за копіювання піратських фільмів

Користувачі BitTorrent у Канаді почали отримувати повідомлення від правовласників за копіювання піратських фільмів

Тисячі канадських користувачів BitTorrent отримують хвилі листів із вимогами грошових компенсацій за піратство фільмів. Позови подано вже 10 тисячам передплатників.

Раніше з подібними випадками «патентного тролінгу» стикалися користувачі у Великій Британії, ЄС, Австралії, США, Бразилії та інших країнах, чиї суди були готові вжити відповідних заходів.

У даному випадку згадується позов, в якому перераховано понад 1900 IP-адрес, імовірно пов'язаних з піратством фільму Райана Рейнольдса «Охоронець дружини кілера». У листах використовується інформація з рахунків на оплату Інтернету, зокрема імена користувачів адрес.

Деякі інтернет-абоненти пов'язувалися із заявниками безпосередньо по телефону чи електронній пошті, сподіваючись залагодити претензії. Вони повідомляли, що іноді конфлікт вдавалося вирішити. Однак нерідко необізнані користувачі можуть повідомляти зайву інформацію, яку потім буде використано проти них чи членів їхніх сімей. У результаті позивачі можуть вимагати від них велику суму.

Так, компанія Strike 3, що займається створенням контенту для дорослих, за першу половину цього року подала 1600 позовів проти користувачів торентів через піратство своїх відео. 

Кеннет Кларк, юрист фірми Aird Berlis з Торонто, що представляє Hitman Two Productions Inc., вважає, що додаткові проблеми можуть створювати нові програми для завантаження. Якщо раніше використовувалися традиційні потокові програми, то тепер багато послуг також діляться завантаженим контентом з іншими піратськими ресурсами, роблячи користувачів учасниками цього процесу.

У липні кілька американських кінокомпаній на чолі з Bodyguard Productions та Millennium  подали до суду  на Astound Broadband, власника інтернет-провайдерів RCN та Grande. Компанію звинувачують у ігноруванні піратства у її мережі. Вони також зажадали від Reddit розкрити дані користувачів, які обговорювали піратство на платформі. Однак суд відхилив цю вимогу як таку, що порушує Конституцію.

Источник: habr.com