Компанія Apple офіційно заперечила порушення рішення суду у справі проти Epic Games

Компанія Apple офіційно заперечила порушення рішення суду у справі проти Epic Games

Технологічний гігант Apple спростовує звинувачення зі сторони Epic та інших технологічних компаній у порушенні рішенні суду щодо більшої свободи розробникам в орієнтуванні користувачів в App store.

Про це повідомляє Reuters.

Більше того, Apple наголосила, що Epic спробував втрутитись у бізнес-операції Apple задля власної комерційної вигоди.

Apple Inc згідно з судовим приписом за позовом компанії Epic Games Inc., повинна дозволити розробникам мобільних додатків перенаправляти користувачів на альтернативні ресурси для оплати послуг в App Store.

У березні компанія Epic заявила в суді, що компанія Apple «грубо порушила» судову заборону. Вона вказала на те, що Apple стягує з розробників 27% збору за деякі покупки, що, за словами виробника відеоігор, робить посилання на альтернативні варіанти оплати «комерційно непридатними для використання».

Epic також стверджувала, що Apple заборонила деяким додаткам інформувати користувачів про інші способи оплати товарів.

Meta Platforms, Microsoft, X Ілона Маска і Match Group минулого місяця повторили аргументи Epic, заявивши судді Роджерсу, що виносив рішення проти Apple, що компанія «явно порушує» постанову суду. Компанія наголошує, що судовим рішенням не заборонено встановлювати комісію для розробників, а також вживати заходів «для захисту користувачів».


«Epic взяла на себе тягар доведення за допомогою чітких і переконливих доказів того, що Apple не доклала добросовісних зусиль для суттєвого дотримання судової заборони. Epic не надала жодних відповідних доказів цього», - йдеться у заяві компанії.

Источник: ua.news