Кохана поставила ультиматум: Ліам Нісон розповів, чому не зіграв Джеймса Бонда

Оскароносний голлівудський актор Ліам Нісон розповів, що його покійна дружина Наташа Річардсон поставила йому ультиматум щодо ролі Джеймса Бонда. Вона заявила, що не одружиться з ним, якщо актор зіграє культового британського шпигуна.

Деталі

Нісон розповів, що в 90-х його обговорювали через потенційну роль агента 007 у фільмі "Золоте око" 1995 року. Однак Річардсон не була вражена ідеєю про те, що її майбутній чоловік зіграє шпигуна-ловеласа. В одному з інтерв'ю актор заявив, що  покійна дружина сказала йому, що "ми не одружимося", якщо він вирішить взяти цю роль. Головний актор "Викраденої" пригадує:

Мені не пропонували Джеймса Бонда. Я знаю Брокколі. Вони дивилися на купу акторів. Вийшов "Список Шиндлера", і Барбара Брокколі кілька разів дзвонила мені, щоб запитати,чи я зацікавлений, і я сказав: "Так, мені було б цікаво". І тоді моя мила дружина, упокой її душу, сказала мені, коли ми знімали "Нелл": "Ліам, я хочу тобі дещо сказати: якщо ти зіграєш Джеймса Бонда, ми не одружимося". Тож я дражнив її, заходячи їй за спину, роблячи мої пальці так, ніби я тримаю пістолет, а потім... [Нісон наспівав тему Джеймса Бонда]. Я любив робити це лайно!

Актор додав: 

Вона поставила мені ультиматум Джеймса Бонда. І вона це мала на увазі! Давай, у різних країнах є всі ті чудові дівчата, які лягають і встають з ліжка. Я впевнений, що більшість її рішень ґрунтувалася на цьому!

Источник: meta.ua