Жінка повірила смс-повідомленню та залишилась без 3 тисяч гривень

Жінка повірила смс-повідомленню та залишилась без 3 тисяч гривень

Через фейкове смс-повідомлення про зарахування коштів жителька Тернопільського району подарувала шахраю майже 3 тисячі гривень.

Як повідомили у поліції, оголошення про продаж корови 44-річна жінка розмістила на одному з сайтів. Покупця, як їй здалося, дочекалася. Та не думала, що той виявиться шахраєм.

Зі слів жінки, з невідомим, котрий зацікавився її товаром, домовилися про все телефоном. Чоловік пообіцяв перекинути гроші на картку, а згодом приїхати за коровою.

Єдина умова – продавець мала повернути йому "податок" – 2900 гривень. Потерпіла не переймалася, адже їй отримала смс-сповіщення про зарахування коштів на її банківську картку.

Приїхавши із села до обласного центру, жителька району через термінал спочатку перекинула гроші невідомому з кредитної картки, а тоді вирішила полюбуватися кругленькою сумою, що їй надійшла за продаж корови. Але грошей там не було.

Згодом продавчині пояснили: повідомлення про надходження грошей – фейкове, надіслане воно не з банку, а з чийогось приватного номера. Одразу перевірити баланс рахунку потерпіла теж чомусь не здогадалася.

Источник: ternopoliany.te.ua