ІТ-асоціація назвала ризики відмови від третьої групи єдиного податку

ІТ-асоціація назвала ризики відмови від третьої групи єдиного податку

Профільна асоціація ІТ-Україна вважає депутатський законопроект про повне скасування третьої групи спрощеної системи оподаткування загрозою для української ІТ-індустрії.

Про це повідомили у прес-службі асоціації.

У ІТ-Україна вважають, що відповідні зміни суттєво знизять темпи фінансового росту індустрії та скоротять обсяги валютної виручки. Однак, у разі збереження поточних податкових умов, ІТ-індустрія може подвоїти обсяги експортного доходу в перспективі найближчих кількох років.

“За наявності негативних чинників, основним з яких є зміна фіскальної політики, індустрії загрожує суттєве сповільнення темпів росту, а державі – недоотримання мільярдів доларів в економіку країни”, - повідомили в асоціації.

Зменшення кількості робочих місць у галузі та відтік спеціалістів з країни стане наслідками повної відмови від третьої групи спрощеної системи оподаткування, вважають в ІТ-Україна.

“Ми ризикуємо втратити останні переваги, які стримують відтік високоякісних спеціалістів до більш розвинених країн”, - переконані в асоціації.

В ІТ-Україна зазначають, що прийняття закону позбавить Україну одного з основних драйверів росту української економіки та конкурентноздатності на світовому ринку.

Нагадаємо, що депутати від БПП Андрій Шинькович і Геннадій Чекіта зареєстрували у Верховній Раді законопроект №8089 про зміни в податкову систему України.

При цьому, президент України Петро Порошенко не підтримує депутатську ініціативу.

Источник: biz.nv.ua