Глава Windows і Surface Панос Панай вирішив покинути Microsoft

Глава Windows і Surface Панос Панай вирішив покинути Microsoft

Панос Панай залишає Microsoft після 19 років роботи в компанії, про що він повідомив у своєму офіційному Twitter. Він працював директором з продуктів Microsoft, очолюючи розробку Windows 11 та лінійку Surface. Раджеш Джа, віцепрезидент Microsoft з питань розробки та пристроїв, повідомив цю новину в електронному листі співробітникам, повідомляє The Verge.

Панай був прийнятий на роботу в Microsoft у 2004 році на посаду керівника групової програми, який курирував низку преміальних продуктів. Очоливши розробку початкової лінійки планшетів і гібридних ноутбуків Surface, у 2018 році він був призначений директором з виробництва компанії. Його кар’єрний ріст продовжився у 2021 році, коли його підвищили до виконавчого віцепрезидента після успішного запуску Windows 11, а згодом він увійшов до керівної команди, яка безпосередньо консультувала генерального директора Сатью Наделла.

Жодна зі сторін не назвала конкретної причини, але Панай каже, що “вирішив перегорнути сторінку і написати наступний розділ”. Час для цього трохи підозрілий, оскільки в четвер Microsoft проводить захід у прямому ефірі, який буде присвячений новим продуктам Surface.

Источник: root-nation.com