Глава компанії Toyota передрік обвал економіки Японії через електричні автомобілі

Глава компанії Toyota передрік обвал економіки Японії через електричні автомобілі

Президент Toyota Акіо Тойода виступив з різкою критикою на адресу електричних авто. На думку глави компанії, проходження світовим трендам загрожує катастрофою для економіки Японії.

Акіо Тойода каже, що в даний час є 2 шляхи: цілеспрямовано випускати електричні авто для зарубіжних ринків або ж припинити виробництво в принципі. Раніше глава компанії Toyota пояснював, що масова електрифікація автопарку Японії загрожує енергетичним колапсом.

У другому випадку, за словами Акіо Тойода, більш 8 млн одиниць авто не зійдуть з конвеєрів, що означає втрату більшості робочих місць з 5,5 млн.

«Якщо нам скажуть, що ДВЗ – ворог, то ми не зможемо виробляти майже ніяких транспортних засобів», – цитує Акіо Тойоду Today UK News.

Глава компанії Toyota продовжує наполягати на тому, що шлях електрифікації повинен мати альтернативи залежно від конкретного регіону. Також він зазначає, що автовиробники повинні прагнути до випуску транспортних засобів з меншими викидами і скорочувати вуглецевий слід від виробництва.

Акіо Тойода впевнений в тому, що сходинкою між машинами з двигунами внутрішнього згоряння і електричними авто повинні бути гібриди: вони більш доступні, дозволяють експлуатувати їх в країнах з нерозвиненою інфраструктурою зарядних станцій, пом’якшити удар по співробітниках, які зайняті у виробництві бензинових і дизельних двигунів і супутньої номенклатури. Як аргумент Тойода привів розрахунки компанії: 18,1 млн гібридних авто Toyota , які були реалізовані за весь час, еквівалентні тому, якби було продано 5,5 млн електричних авто – такого результату немає жодного виробника авто в світі.

Источник: uamotors.com.ua