Експерти розповіли, як захистити смартфон від шахраїв

Експерти розповіли, як захистити смартфон від шахраїв

Потрібно заздалегідь підготуватися до того, що ви можете зіткнутися з шахраями та втратити свої дані, щоб уникнути цього, важливо знати кілька хитрощів, які не дадуть нікому отримати цінну інформацію.

Через зростаючу загрозу шкідливих атак і витоків даних багато користувачів прагнуть забезпечити захист своїх мобільних телефонів від хакерів. Для цього слід вжити кількох важливих заходів:

Регулярно оновлюйте операційну систему вашого смартфона, оскільки оновлення виправляють уразливості та покращують безпеку пристрою.

Для пристроїв на базі Android установіть антивірус із надійного джерела, такого як Google Play. Зверніть увагу на програми від відомих розробників.

Встановіть складний пароль, який складається з літер, цифр та спеціальних символів. Уникайте використання комбінацій, що легко вгадуються. Важливо також не перевантажити пароль даними, інакше і ви можете його забути, потім доведеться міняти його на новий, а це далеко не завжди зручно.

Завантажуйте програми лише з офіційних магазинів програм, таких як App Store або Google Play. Зверніть увагу на відгуки та рейтинги програм. Іноді навіть у магазинах трапляються шкідливі програми, які не тільки згадують рекламу, але й містять віруси.

Налаштуйте функцію віддаленого керування пристроєм, щоб заблокувати або видалити дані з телефону у випадку втрати або крадіжки. Краще це зробити заздалегідь, коли оновлюєте телефон або взагалі - коли тільки купуєте його, збережіть точні дані для відновлення, щоб у майбутньому уникнути неприємностей.

Уникайте підключення до загальнодоступних мереж Wi-Fi без захисту. Якщо потрібно, використовуйте VPN для шифрування трафіку.

Вимкніть Bluetooth, Wi-Fi та мобільний інтернет, коли вони не використовуються, щоб зменшити ризик злому пристрою.

Регулярно створюйте резервні копії даних із Вашого пристрою. Зберігайте їх на захищених пристроях, таких як комп'ютер або зовнішній жорсткий диск.

Не відкривайте підозрілих листів і не переходьте на посилання від невідомих відправників. Це може призвести до інфікування пристрою шкідливим програмним забезпеченням.

Источник: main.politeka.net