Disney випускає дуже дорогу колекцію Blu-ray із 100 фільмів

Дмитро Сизов

STK157_Disney_02.webp (20 KB)

14 листопада Disney випускає колекцію Blu-ray із 100 фільмів під назвою Disney Legacy Animated Film Collection (через The Wrap ) Попередні замовлення почнуться 18 вересня на Walmart.com , і ми, на жаль, повинні повідомити вам, що коштуватиме 1500 доларів США, повідомляє The Wrap.

Колекція включає в себе фільми від Disney і Pixar, усі вони розміщені на трьох томах дисків, які охоплюють всю історію повнометражного кіно Disney від Білосніжки та семи гномів 1937 року до цьогорічного Elemental .

Що дійсно вражає, так це те, як мало наповнювача в цьому пакеті. Прокручуючи список, опублікований The Wrap , у ньому є всі фільми, які я хотів би переглянути, як і всі фільми «Історія іграшок» , обидва «Суперсімейка » , «Чорний котел», «Франкенвіні» та «Робін Гуд», але дуже мало з посередні снузери прямого перегляду відео, яких компанія випустила так багато протягом багатьох років.

Кожен том розгортається у вигляді презентації в стилі збірки оповідань, на сторінках якого показано плакати до фільмів, роки їхнього випуску та цитати персонажів із кожного. До колекції також додаються цифрові коди для кожного фільму. («Вибачте, усі, — скажете ви, — я не можу вийти сьогодні ввечері, тому що вимагаю цифрові копії Disney»).

Також є літографічний постер для майбутнього Wish від Disney , пронумерований сертифікат автентичності та шикарна кришталева шапка з вушками Міккі Мауса. Згідно з сертифікатом, показаним у відео, набір містить «18 дисків Blu-ray із бонусним вмістом від Pixar».

Ми зв’язалися з Disney для отримання додаткової інформації та оновимо тут, якщо отримаємо відповідь.