Дісней полює на того, хто розкрив сценарій Людини-мурахи

Дмитро Сизов
Дісней полює на того, хто розкрив сценарій Людини-мурахи

Сценарій просочився за кілька тижнів до виходу фільму в Європу та Азію. Walt Disney Co. шукає того, хто відповідальний за розповсюдження ще не виданого сценарію останнього блокбастера Marvel « Людина-мураха і Оса: Квантуманія».
Сьогодні розважальний гігант отримав повістку в суд, яка зобов’язує Google і Reddit компанії Alphabet Inc. передати будь-які наявні в них дані, які дозволяють ідентифікувати особу або осіб, які опублікували сценарій на їхніх сайтах. Компанії повинні передати інформацію до 24 березня в офісі юристів Disney в Сан-Франциско, Latham & Watkins LLP , згідно з повістками.

500x-1 (1).jpg (56 KB)

Повідомляється, що витік сценарію з’явився на форумі Reddit наприкінці січня, приблизно за три тижні до першого виходу фільму в Європі та Азії. Третя частина франшизи «Людина-мураха» зібрала 448 мільйонів доларів у всьому світі. Згідно з повісткою, надісланою Google, плакат використовував Google Docs для розповсюдження сценарію.

Повістки були видані на прохання Метью Слатоффа, віце-президента з глобальної безпеки та захисту контенту компанії Marvel Studios LLC , яку Disney придбала в 2009 році.

«Reddit прагне захищати конфіденційність наших користувачів», — йдеться в заяві компанії, надісланій електронною поштою. «У нас є суворі процедури для оцінки юридичних запитів і заперечень, коли це необхідно». У компанії відмовилися від уточнення.

У Google не було негайного коментаря.

Справи такі: Стосовно: розділ 512(h) DMCA, повістка до Google LLC, 3:23-mc-80067. Відповідно до розділу 512(h) DMCA Повістка до Reddit, Inc., 3:23-mc-80068. Обидві справи знаходяться в окружному суді США Північного округу Каліфорнії (Сан-Франциско).