Депутат Держдуми РФ хоче, щоб насамперед мобілізували тих, хто приїхав з "ДНР"

Депутат Держдуми РФ хоче, щоб насамперед мобілізували тих, хто приїхав з "ДНР"

У Росії потрібно мобілізувати насамперед чоловіків, які приїхали на територію країни з 2014 року з так званої "ДНР". Про це повідомив депутат Держдуми РФ, член комітету з міжнародних справ Віталій Мілонов у соцмережі.

"Я вважаю, що потрібно частково закликати найпідготовленіших, тисяч 400-500. Звичайно, всіх громадян-чоловіків призовного віку, хто з 2014 року приїхав із "ДНР". Я вважаю, що їхній священний обов'язок зараз – це поїхати боротися за батьківщину. Усіх чоловіків, які приїхали до Росії з України з 2014 року, треба точно закликати", — написав він.

Як повідомлялося раніше, вранці 21 вересня президент Росії Володимир Путін оголосив про часткову мобілізацію в країні "у зв'язку з ситуацією в Україні". Він заявив, що призову на військову службу підлягатимуть громадяни, які перебувають у запасі. Насамперед йдеться про тих, хто служив у лавах збройних сил, а також має певні військово-облікові спеціальності та досвід.
Після оголошення мобілізації у країні почали відбуватися акції проти мобілізації.
Також квитки на найближчі рейси з Росії до безвізових Стамбул, Єревана та Баку були розкуплені. На прикордонних пунктах із Казахстаном, Грузією, Білорусією та Фінляндією з російського боку утворилися автомобільні пробки.

Источник: ostro.org