Цукерберг потіснив Маска з третьої сходинки серед найбагатших людей світу - ЗМІ

Цукерберг потіснив Маска з третьої сходинки серед найбагатших людей світу - ЗМІ

Марк Цукерберг обігнав Ілона Маска і став третьою найбагатшою людиною у світі зі статками у 175 мільярдів доларів завдяки зростанню акцій Meta Platforms та падінню акцій Tesla.

Марк Цукерберг обігнав Ілона Маска і став третьою найбагатшою людиною у світі зі статками 175 мільярдів доларів, повідомляє Business Insider.

Деталі

За даними Bloomberg, цього року Цукерберг заробив 47,3 мільярда доларів, а Маск втратив 55,2 мільярда доларів. Цей спад скинув Маска з п'єдесталу найбагатшої людини у світі на четверте місце у списку найбагатших людей світу, пише видання.

Зміни у статках були викликані зростанням акцій Meta Platforms та падінням акцій Tesla, зазначає видання. Акції Meta Platforms з початку року, як вказано, зросли на 43%, а Tesla впали майже на 40%.

За даними Bloomberg, майже дзеркальне відображення динаміки цін на акції допомогло Марку Цукербергу випередити Ілона Маска та стати третьою найбагатшою людиною у світі. 

1713522762-2196-large.webp (32 KB)

Станом на середу статки Марка Цукерберга становили 175 мільярдів доларів, лише трохи обганяючи статки Маска, що становили 174 мільярди доларів. У четвер цей розрив мав збільшитися, пише видання, на тлі того, як акції Tesla показували падіння до нового 52-тижневого мінімуму, а акції Meta Platforms піднімалися до історичних максимумів.

Маск випереджає за статками Білла Гейтса з 149 мільярдів доларів, а Цукерберг відстає від статків Джеффа Безоса в 203 мільярди доларів і Бернара Арно зі статками в 221 мільярд доларів.

Хороші результати прибутку за четвертий квартал, нові дивіденди та зростаючий ентузіазм інвесторів щодо впливу штучного інтелекту на основний бізнес Meta Platforms різко контрастують із уповільненням зростання продажів Tesla, зниженням прибутку та "зміною тез" щодо роботаксі в Tesla, зауважує видання.

Доповнення

Джерело багатства Цукерберга сконцентроване в акціях Meta Platforms. Співзасновнику Facebook належить близько 13% компанії, що займається соціальними мережами. Це контрастує з Маском, який має безліч бізнес-проектів, що приносять йому статки, включаючи Tesla, SpaceX і X, пише видання.

Маск і Цукерберг у минулому були у розбіжностях один з одним, кульмінацією яких стало те, що минулого року обоє погодилися битися у клітці. Бою так і не сталося.

Источник: unn.ua