Чому не варто пити кефір на ніч: пояснення лікарів

Цей кисломолочний продукт багато хто звикли пити на ніч. Кефір вважається найкращим способом вгамувати голод, але медики радять не налягати на нього вечорами.

Люди, що часто худнуть, воліють на пізню вечерю низькокалорійний кефір. Але медики попереджають: цей напій не завжди перед сном піде на користь.

По-перше, кефір можна пити не всім у будь-який час, не тільки на ніч. Про кисломолочку варто забути власникам гастриту та такого неприємного явища, як газоутворення. А, як відомо, вночі уповільнюються процеси в організмі, у тому числі травні. Тому склянка кефіру може викликати неприємні наслідки вранці.

При цьому людям із нормальною роботою ШКТ нічна порція кефіру цілком доречна, організм засвоює кальцій саме у нічний час.

По-друге, кефір може зіграти злий жарт з тими, хто страждає на мігрені і сильні головні болі. Напій багатий на білок, на засвоєння якого потрібно багато часу, і організм не встигне відновитися за ніч. До речі, якщо напередодні ви багато тренувалися і відчуваєте, що завтра ваші м’язи в буквальному розумінні дадуть себе знати, то теж не варто зловживати кефіром. Причина та сама — білок.

Источник: glamour.kyiv.ua