Чоловік "продав" ноутбук шахраям, проте гроші так і не отримав

Чоловік "продав" ноутбук шахраям, проте гроші так і не отримав

3 серпня до Житомирського відділу поліції звернувся житель обласного центру із заявою про ошуканство.

Молодий чоловік намагався продати ноутбук через відомий сайт, але натомість власноруч безоплатно віддав його, отримавши фіктивне підтвердження про переказ грошей, - інформує відділ комунікації поліції в Житомирській області.

За словами 23-річного заявника, він розмістив оголошення про продаж свого ноутбука на одному із інтернет-ресурсів. Згодом до нього зателефонував потенційний покупець.

Молодий чоловік надав реквізити картки для перерахування коштів, після чого покупець повідомив про переказ обумовленої суми через платіжний термінал. Незабаром на номер телефону продавця надійшло сповіщення з інформацією про переказ на його карту грошових коштів. Отримавши смс, заявник по домовленості із покупцем передав ноутбук таксистом.

Проте згодом молодик виявив, що на його карту кошти так і не надійшли. Однак до покупця, з яким мав справу, так і не додзвонився. Потому потерпілий звернувся у поліцію.

Нині слідчі Житомирського відділу розпочали досудове розслідування за ст.190 (Шахрайство) КК України. Подібні протиправні дії караються як штрафом, так і обмеженням волі на строк до 3 років.

Источник: zt.20minut.ua