Чоловік потрапив у пастку аферистів на сайті «ОЛХ»

Чоловік потрапив у пастку аферистів на сайті «ОЛХ»

У наш час досить часто люди здійснюють покупки онлайн за допомогою мережі Інтернет і спеціалізованих сайтів, на яких можуть розміщувати об’яви як приватні підприємці, так і прості громадяни, завдяки чому продавець може швидко реалізувати свій товар, а покупець вибрати оптимальну ціну, до того ж не обмежуючись у пошуках лише регіоном, де він проживає. Однак такі Інтернет-майданчики частіше всього стають місцем, де шахраї полюють на своїх довірливих жертв.

Зовсім не думав житель міста Бердичева, що його наміри придбати собі трактор за допомогою сайту «OLX» завершиться обманом, і він залишиться і без трактора, і без грошей. Знайшовши підходящий варіант сільськогосподарської техніки, чоловік домовився про ціну та перерахував гроші невідомій особі. Після чого зв’язок з «продавцем» перервався.

Тому у вівторок, 5 грудня, ошуканий громадянин, що втратив чималу суму грошей, звернувся до Бердичівського ВП – про це нас повідомили у прес-службі поліції. Сума завданих збитків не розголошується. Пошук невідомого шахрая розпочато, допоки він не забезпечив сільськогосподарською технікою ще кількох бідолах.

Источник: berdichev.biz